Digitürk Digiturk Haber
DİGİTURK HABER

Digiturk Plus

digiturk-plus

Digiturk Plus'ın PVR (Personal Video Recorder)/Kişisel kayıt özelliği nedir?

Digiturk Plus, hard disk (sabit bellek) içeren bir kayıt eden digiturk uydu alıcısıdır. Bir kanalı izlerken istediğiniz zaman yayını durdurabilir, kaydedebilir, izlemeye başladığınız ana kadar geri sarabilir, kaldığınız yerden devam edebilir veya normal yayın akışına geri dönebilirsiniz.
 
Digiturk Plus'ın Kişisel Kayıt Özelliği hayatınızı nasıl kolaylaştırır?
Televizyonda beğendiğiniz bir yayını izlerken kaydetmek istediğiniz anda "record/kayıt" tuşuna basarak kaydı başlatabilirsiniz.
Bir yayını kaydederken, bir başka kanalı da aynı zamanda izleyebilirsiniz.
İki ayrı kanalı aynı anda kaydedebilirsiniz. Üstelik kayıt sırasında kaydetmekte olduğunuz kanallardan birini veya önceden kaydettiğiniz herhangi bir programı Kişisel Kayıt arşivinizden seçip izleyebilirsiniz.
Kaydettiğiniz videoyu aktif bir biçimde kontrol edebilir, kayıtlarınızı farklı hızlarda ileri / geri sarabilir, dondurabilir ve yavaş çekimde izleyebilirsiniz.
Yenilenmiş elektronik yayın rehberi (EPG) ile Digiturk'teki kanalların bir haftalık yayın akışlarını görebilir, istediğiniz programlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Rehberi incelerken izlediğiniz son kanalı sol üst köşede takip etmeye devam edebilirsiniz. Digiturk Plus'ınızla rehberden istediğiniz programı seçip tek tuşla kayıt için programlayabilirsiniz.
Televizyonda düzenli olarak izlediğiniz programları Digiturk Plus'ınızla rehberden seçerek kaydedebilirsiniz.
Digiturk Plus'ınızla kaydettiğiniz yayınlarda, DVDigi hizmetimizde ve 7 günlük yayın akışında içerik adına, oyunculara, yönetmenlere, temaya veya yaş sınırı seviyesine göre detaylı arama yapabilirsiniz. Arama sonuçları listesinde istediğiniz içeriği seçerek, kayıtlı içerik ise izleyebilir / DVDigi'den ise satın alabilir / yayın akışında olan bir içerik ise kayıt için programlayabilirsiniz.
Digiturk Plus'ın bu özelliklerinden yararlanabilmek için Digiturk Plus kutusuyla birlikte Digiturk Plus Servisine de üye olunması gerekmektedir.
 
Digiturk Plus GÜNCEL FONKSİYONLAR Digiturk Plus'ın En Güncel Özellikleri
Bir yayını izlerken yayını durdurabilir, geri alabilir ve normal yayın akışına geri dönebilirsiniz.
Digiturk Plus'ınızla bir kanalı izlerken istediğiniz zaman yayını dondur tuşuyla dondurabilir, o kanalı izlemeye başladığınız ana kadar geri al tuşuyla geri alabilir, kaldığınız yerden oynat tuşuyla devam edebilir ve normal yayın akışına, durdur tuşuyla geri dönebilirsiniz.
Canlı yayını izlerken kaydetme
Bir yayını izlerken kaydetmek istediğiniz anda kaydet tuşuna basarak kaydı başlatabilirsiniz.
Bir kanalı izlerken diğer bir kanalı kaydetme
Bir yayını kaydederken başka bir yayını izleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı anda iki kayıt birden yapıp kayıtlardan birini izleyebilirsiniz.
Kaydettiğiniz videoyu aktif bir biçimde kontrol edebilme
Kayıtlı içeriğinizi izlerken Digiturk Plus ile aktif bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Kayıtlarınızı farklı hızlarda ileri/geri sarabilir, dondurabilir ve yavaş çekimde izleyebilirsiniz.
 
Gelişmiş yayın akışı listesi ve kayıt 
E-Rehber ile DIGITURK'teki kanalların bir haftalık yayın akışlarını görebilir, istediğiniz programlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Rehberi incelerken izlediğiniz son kanalı sol üst köşede görebilirsiniz. Digiturk Plus'ınızla rehberden istediğiniz programı seçip kayıt tuşuyla programlayabilirsiniz.
Uzaktan kaydetme 
Digiturk Plus'ın uzaktan kayıt özelliği ile siz evde olmasanız da sevdiğiniz programları kaçırmazsınız. Uzaktan kayıt için 6 alternatifiniz var: 
 
CEP TELEFONUNDAN KAYIT Özelliği
Kayıtlı* cep telefonunuzdan; kayıt talebiniz aynı gün içinse KANAL KAYDET, yazdıktan sonra programın başlangıç, bitiş saatini ve kanal ismini yazıp 3555'e gönderebilirsiniz.
Örneğin;
KANAL KAYDET 21:30 23:30 MOVIEMAX PREMIER
Eğer kayıt talebiniz ileri bir tarih içinse, kayıt komutuna tarih bilgisini de eklemelisiniz.
Örneğin;
KANAL KAYDET 21/11/2008 21:30 23:30 MOVIEMAX PREMIER
* Eğer cep telefonunuz kayıtlı değilse, kayıt yap komutundan sonra üye numaranızı da ekleyerek talebinizi 3555'e yönlendirebilirsiniz.
Örneğin; 
KANAL KAYDET Üye no 21:30 23:30 MOVIEMAX PREMIER
 
DIGITURK ONLINE İŞLEMLERDEN KAYIT
Digiturk Online İşlemler'de sol tarafta bulunan Uzaktan Kayıt menüsündeki Kanal Kaydet seçeneğinden kayıt talimatı verebilirsiniz.
 
IPHONE&IPAD'DEN KAYIT
Iphone&Ipad'nize AppStore'dan DigiGuide uygulamasını ücretsiz indirip, Digiturk Online İşlemler şifrenizle istediğiniz program için kayıt talimatı verebilirsiniz.

Digiturk Plus'INIZA YENİ EKLENEN ÖZELLİKLER
Tekrarlı program kaydetme
Düzenli olarak izlediğiniz ve DIGITURK tarafından dizi olarak tanımlanmış programları (dizi, show programları gibi) Digiturk Plus'ınızla TV Guide'dan bir kez tanımlayarak her bölümün otomatik olarak kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
Detaylı arama
Digiturk Plus'ınızla kaydettiğiniz yayınlarda, DVDigi hizmetimizde ve 7 günlük yayın akışında içerik adına, oyunculara, yönetmenlere, temaya ya da yaş sınırı seviyesine göre detaylı arama yapabilirsiniz. Arama sonuçları listesinde istediğiniz içeriği seçerek, kayıtlı içerik ise izleyebilir, DVDigi'den film satın alabilir, yayın akışında olan bir içerik ise kayıt için programlayabilirsiniz.
Digiturk üyeliğinizi başlatmak için aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım!
Sizin için en uygun Digiturk paketini birlikte oluşturalım!

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Siz Digiturk Karaoke ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAPIN
digiturk-internet-ligtv
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.eyimail.com Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır